Kdo jsme?


Jsme mladá flexibilní PR agentura a současně značka s dlouhou tradicí ve svém oboru. Společnost ARISTON PR byla založena v roce 1999. Zpočátku fungovala převážně jako PR agentura, ale postupně jsme si vytvořili okruh stálých zákazníků a dobré zázemí pro další rozvoj. Na základě požadavků našich klientů jsme se postupně transformovali na full-servisovou agenturu, která primárně nabízí PR služby.


Co umíme?

Důvěra především. V každém podnikatelském prostředí má výhodnější postavení ten subjekt, jenž u svých partnerů vzbuzuje důvěru již při vyslovení jména vlastní firmy. Pomůžeme vám nalézt cestu ke zvýraznění vlastní image. Vytvoříme pro vás kreativní, efektivní a koncepční PR kampaně, jejich řešení i dílčí aktivity.

O úrovni námi nabízených služeb nejlépe vypovídají názory našich zákazníků, pro které se snažíme být nejen standardní agenturou, ale především partnerem v boji o lepší pozici a jméno na trhu.

Naše filozofie

Každá společnost vyjadřuje svojí činností a přístupem určité hodnoty. V souladu s těmito hodnotami přistupuje i ke svým zákazníkům a obchodním partnerům. Jde často jen o nepsaná a pouze vnímaná pravidla, která se silně podílejí na vnímání její vnitřní kultury.

Jejich stručná definice zní:

Vytvoříme pro vás PR řešení šité na míru. Ušetříte čas i peníze. Máme sehraný tým a perfektně zažitý proces plánování, realizace a vyhodnocení nabízených aktivit, ať už jsou zaměřené na PR, marketing či dílčí kampaně. Pomůžeme vám najít váš jedinečný styl. Disponujeme týmem zkušených profesionálů ze všech zmiňovaných oblastí.