Co umíme?

Nabízíme vám komplexní spektrum public relations služeb a aktivit s cílem efektivně působit na konkrétní cílové skupiny. Propagujeme naše klienty všemi kvalitními komunikačními metodami a způsoby. Naše činnost začíná u standardních public relations aktivit, pokračuje přes mediální reklamu a inzerci a končí u specializovaných propagačních a promotion akcí.


Dle vašich požadavků pro vás vytvoříme PR kampaň – s týmem zkušených kreativců, ztvárníme ji i do grafické podoby – naši grafici mimo vlastní řešení sledují i současné trendy.

Doporučíme efektivní řešení. Preferujeme lehkost, nápaditost, srozumitelnost. Zohledníme ducha vaší společnosti. Nápadité řešení a originalita je naší doménou. Napíšeme – máme vlastní tým editorů, copywriterů a externích novinářů. Texty od nás jsou čtivé a profesionální. Vyfotíme – kvalitní fotografie řekne často víc než řádky textu. Vytvoříme ji pro vás. Oslovíme – správná média. Vyhodnotíme úspěšnost.

Public Relations - Vztahy s veřejností

Důvěra především. V každém podnikatelském prostředí má výhodnější postavení ten subjekt, jenž u svých partnerů vzbuzuje důvěru již při vyslovení jména vlastní firmy. Pomůžeme vám nalézt cestu ke zvýraznění vlastní image. Vytvoříme pro vás kreativní, efektivní a koncepční PR kampaně, jejich řešení i dílčí aktivity.


Média, reklama a marketing

Marketing je dnes již samozřejmostí. Zrealizujeme z této oblasti vše, po čem toužíte. Včetně zpracování marketingového plánu a efektivního propojení marketingových a PR aktivit

   

Produkce a events

Nevšední zážitek a žádné starosti. Dokonalý event s jedinečným zážitkem je pro nás výzvou a rádi vám jej připravíme. Naprostou samozřejmostí je zabezpečení celé akce od prvního do posledního detailu. Konference, setkání s novináři, promotion akce, popř. semináře a školení - zajistíme vše od přípravy až po realizaci. Vypracujeme scénář, vybereme cílové skupiny, vytvoříme námět, navrhneme i rozešleme pozvánky včetně následného follow-up pro zajištění hojné účasti, technicky zabezpečíme celou akci, zajistíme kontakt s médii a vyhodnocení.

Online komunikace

Ve virtuálním světě se pohybujeme s lehkostí. Potřebujete-li pomoci s prezentováním na internetu a sociálních sítích, jsme vám plně k dispozici v oblasti webdesignu, internet marketingu a všeho dalšího, co budete ke své kvalitní prezentaci na internetu potřebovat.

Guerilla marketing

Máme nápady, které dokážeme přetavit v realitu. Naším cílem je oslovovat zákazníky kreativními a efektivními způsoby, které budou v souladu s cíli společnosti. Nabízíme nekonvenční nízkonákladové kampaně, které přinesou maximalizaci vynaložených nákladů. Virální marketing, ambient média a další techniky guerilla marketingu mohou zcela změnit vnímání vaší společnost. My vám zaručíme kompletní realizaci originálních kampaní.

Public affairs

V dnešní době je naprosto klíčové sledovat dění ve společnosti a vyhodnocovat relevantní informace, které mohou ovlivňovat chod společnosti. Umíme se pohybovat ve veřejném a legislativním prostředí, pomáháme prosazovat zájmy našich klientů, identifikujeme příležitosti a rizika a reagujeme na důležitá politická a správní rozhodnutí.